MGV05024R7M-10
MGV05024R7M-10 Laird-Signal Integrity Products
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 4.7UH 2.8A 116.6 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.217" L x 0.201" W (5.50mm x 5.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 116.6mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 5A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.091" (2.30mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 2.8 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 2.8A 116.6 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.217" L x 0.201" W (5.50mm x 5.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 116.6mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 5A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.091" (2.30mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 2.8 A.
Інші пропозиції MGV05024R7M-10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MGV05024R7M-10 MGV05024R7M-10 Виробник : Laird Technologies MGV0502 series approve sheet.pdf Power Inductors - SMD 4.7uH +/-20%