MGV05024R7M-12
MGV05024R7M-12 Laird-Signal Integrity Products
mgv05024r7m-12-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 4.7UH 2.8A 116.6 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.217" L x 0.201" W (5.50mm x 5.10mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 116.6mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 5A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 2.8 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 2.8A 116.6 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.217" L x 0.201" W (5.50mm x 5.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 116.6mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 5A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 2.8 A.
Інші пропозиції MGV05024R7M-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MGV05024R7M-12 MGV05024R7M-12 Виробник : Laird-Signal Integrity Products mgv05024r7m-12-datasheet Description: FIXED IND 4.7UH 2.8A 116.6 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 2.8 A
товару немає в наявності
MGV05024R7M-12 MGV05024R7M-12 Виробник : Laird Technologies mgv0502-series-datasheet.pdf Power Inductors - SMD PwrInd,SMT,Shld,IRated 5.5x5.1x2MM