MGV0602100M-10
MGV0602100M-10 Laird-Signal Integrity Products
mgv0602-series-datasheet.pdf
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 10UH 2.8A 154MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.283" L x 0.264" W (7.20mm x 6.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 154mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 2.8 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 2.8A 154MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.283" L x 0.264" W (7.20mm x 6.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 154mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 2.8 A.
Інші пропозиції MGV0602100M-10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MGV0602100M-10 MGV0602100M-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products mgv0602-series-datasheet.pdf Description: FIXED IND 10UH 2.8A 154MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 2.8 A
товару немає в наявності
MGV0602100M-10 MGV0602100M-10 Виробник : Laird Technologies 7EF8FB107F0AA1DBE1DE5D981A4312FF3038FA2923C5B573DC1EF4B780A0E4BB.pdf Power Inductors - SMD 10 UH 20%