MGV06022R2M-10
MGV06022R2M-10 Laird-Signal Integrity Products
mgv0602-series-datasheet.pdf
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 2.2UH 3.8A 46 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.287" L x 0.264" W (7.30mm x 6.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 46mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 11.5A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.091" (2.30mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 3.8 A
на замовлення 870 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 3.8A 46 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.287" L x 0.264" W (7.30mm x 6.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 46mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 11.5A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.091" (2.30mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 3.8 A.
Інші пропозиції MGV06022R2M-10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MGV06022R2M-10 MGV06022R2M-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products mgv0602-series-datasheet.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 3.8A 46 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 3.8 A
товару немає в наявності
MGV06022R2M-10 MGV06022R2M-10 Виробник : Laird Technologies 7EF8FB107F0AA1DBE1DE5D981A4312FF3038FA2923C5B573DC1EF4B780A0E4BB.pdf Power Inductors - SMD 2.2uH +/-20%