MGV0603100M-10
MGV0603100M-10 Laird-Signal Integrity Products
mgv0603-series-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 10UH 3A 105 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.287" L x 0.264" W (7.30mm x 6.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 105mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 7A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.130" (3.30mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 3 A
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 3A 105 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.287" L x 0.264" W (7.30mm x 6.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 105mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 7A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.130" (3.30mm), Part Status: Active, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 3 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MGV0603100M-10 MGV0603100M-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products mgv0603-series-datasheet Description: FIXED IND 10UH 3A 105 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 3 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
MGV0603100M-10 MGV0603100M-10 Виробник : Laird Technologies 608B1E32FC4C185AA1E9AE17A307ED88C85F87B1F05F0AB455C41A5D2C2A5AD1.pdf Power Inductors - SMD 10uH +/-20%