MGV0603150M-10
MGV0603150M-10 Laird-Signal Integrity Products
mgv0603-series-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 15UH 3A 123 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.287" L x 0.264" W (7.30mm x 6.70mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 123mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 3 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 3A 123 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.287" L x 0.264" W (7.30mm x 6.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 123mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 3 A.
Інші пропозиції MGV0603150M-10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MGV0603150M-10 MGV0603150M-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products mgv0603-series-datasheet Description: FIXED IND 15UH 3A 123 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 3 A