MGV06032R2M-10 Laird-Signal Integrity Products
MGV06032R2M-10.pdf
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 2.2UH 8A 20 MOHM SMD
на замовлення 493 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MGV06032R2M-10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MGV06032R2M-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products MGV06032R2M-10.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 8A 20 MOHM SMD
на замовлення 493 шт:
на замовлення 10 шт:
MGV06032R2M-10 MGV06032R2M-10 Виробник : Laird Technologies MGV06032R2M-10.pdf Power Inductors - SMD 2.2uH +/-20%