MGV0603330M-10
MGV0603330M-10 Laird-Signal Integrity Products
mgv0603-series-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 33UH 2A 240 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.287" L x 0.264" W (7.30mm x 6.70mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 240mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.5A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 2 A
на замовлення 7000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 2A 240 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.287" L x 0.264" W (7.30mm x 6.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 240mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.5A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MGV0603330M-10 MGV0603330M-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products mgv0603-series-datasheet Description: FIXED IND 33UH 2A 240 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 2 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
MGV0603330M-10 MGV0603330M-10 Виробник : Laird Technologies 608B1E32FC4C185AA1E9AE17A307ED88C85F87B1F05F0AB455C41A5D2C2A5AD1.pdf Power Inductors - SMD 33 UH 20%
Мінімальне замовлення: 5
MGV0603330M-10 MGV0603330M-10 Виробник : Laird Performance Materials mgv0603_series_datasheet-2947137.pdf Power Inductors - SMD 33 UH 20%