MGV06034R7M-10
MGV06034R7M-10 Laird Technologies
MGV0603_series.pdf
Виробник: Laird Technologies
Power Inductors - SMD 4.7uH +/-20%
на замовлення 3249 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 5.5A 40 MOHM SMD.
Інші пропозиції MGV06034R7M-10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MGV06034R7M-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products MGV06034R7M-10.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 5.5A 40 MOHM SMD
на замовлення 472 шт:
на замовлення 472 шт: