MGV06034R7M-12
MGV06034R7M-12 Laird-Signal Integrity Products
MGV06034R7M-12-A.pdf
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 4.7UH 5.5A 40 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.287" L x 0.264" W (7.30mm x 6.70mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 40mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 10A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 5.5 A
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 5.5A 40 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.287" L x 0.264" W (7.30mm x 6.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 40mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 10A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 5.5 A.
Інші пропозиції MGV06034R7M-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MGV06034R7M-12 MGV06034R7M-12 Виробник : Laird-Signal Integrity Products MGV06034R7M-12-A.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 5.5A 40 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 5.5 A
MGV06034R7M-12 MGV06034R7M-12 Виробник : Laird Technologies 01C75F09201E4ED868CFF945C36521F24E7DB9A47FE51325C2BD6DB674373022.pdf Power Inductors - SMD PWRIND,SMT,Shld,IRated 7.3x6.7x3.0MM