MGV0605100M-10 Laird-Signal Integrity Products
MGV0605100M-10.pdf
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 10UH 4.5A 71.3 MOHM
на замовлення 348 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MGV0605100M-10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MGV0605100M-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products MGV0605100M-10.pdf Description: FIXED IND 10UH 4.5A 71.3 MOHM
на замовлення 348 шт:
на замовлення 10 шт:
MGV0605100M-10 MGV0605100M-10 Виробник : Laird Technologies 3436453330393143453439333033343545384435353539463433303132464443.pdf Power Inductors - SMD 10uH +/-20%