MGV06052R2M-10
MGV06052R2M-10 Laird-Signal Integrity Products
mgv0605-series-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 2.2UH 11A 13.6MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.287" L x 0.264" W (7.30mm x 6.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 13.6mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 12A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.209" (5.30mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 11 A
на замовлення 806 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 11A 13.6MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.287" L x 0.264" W (7.30mm x 6.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 13.6mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 12A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.209" (5.30mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 11 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MGV06052R2M-10 MGV06052R2M-10 Виробник : Laird Technologies 3436453330393143453439333033343545384435353539463433303132464443.pdf Power Inductors - SMD 2.2uH +/-20%
на замовлення 6253 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
MGV06052R2M-10 MGV06052R2M-10 Виробник : Laird Performance Materials mgv0605_series_datasheet-2947113.pdf Power Inductors - SMD 2.2uH +/-20%
на замовлення 127 шт:
Мінімальне замовлення: 3
MGV06052R2M-10 MGV06052R2M-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products mgv0605-series-datasheet Description: FIXED IND 2.2UH 11A 13.6MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 11 A