MGV0625150M-10
MGV0625150M-10 Laird-Signal Integrity Products
mgv0625-series-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 15UH 2.5A 180MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.283" L x 0.264" W (7.20mm x 6.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 180mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3.5A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 2.5 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 2.5A 180MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.283" L x 0.264" W (7.20mm x 6.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 180mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3.5A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 2.5 A.
Інші пропозиції MGV0625150M-10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MGV0625150M-10 MGV0625150M-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products mgv0625-series-datasheet Description: FIXED IND 15UH 2.5A 180MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 2.5 A