MGV1004100M-10
MGV1004.pdf
Код товару: 177752
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MGV1004100M-10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MGV1004100M-10 MGV1004100M-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products MGV1004.pdf Description: FIXED IND 10UH 6.8A 36.5MOHM SMD
товару немає в наявності
MGV1004100M-10 MGV1004100M-10 Виробник : Laird Technologies MGV1004_series_approve_sheet-3624532.pdf Power Inductors - SMD 10uH 30mOhms 12A +/-20%