MGV1004100M-12
MGV1004100M-12 Laird-Signal Integrity Products
MGV1004100M-12-A.pdf
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 10UH 7.5A 30 MOHM SMD
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MGV1004100M-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MGV1004100M-12 MGV1004100M-12 Виробник : Laird-Signal Integrity Products MGV1004100M-12-A.pdf Description: FIXED IND 10UH 7.5A 30 MOHM SMD
товару немає в наявності
MGV1004100M-12 MGV1004100M-12 Виробник : Laird Technologies 3345E6EF20880F8ECB7F329A403A2B7F166D486B98663A2570341B7B0D3E6005.pdf Power Inductors - SMD 10 UH 20%