MGV1004220M-10
MGV1004220M-10 Laird-Signal Integrity Products
mgv1004-series-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 22UH 5A 74 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 74mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 7A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.173" (4.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 5 A
на замовлення 175 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 5A 74 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 74mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 7A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.173" (4.40mm), Part Status: Active, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 5 A.
Інші пропозиції MGV1004220M-10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MGV1004220M-10 MGV1004220M-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products mgv1004-series-datasheet Description: FIXED IND 22UH 5A 74 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 5 A