MGV1004R20N-10
MGV1004R20N-10 Laird-Signal Integrity Products
mgv1004-series-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 200NH 35A 1 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 70A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.173" (4.40mm)
Inductance: 200 nH
Current Rating (Amps): 35 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 200NH 35A 1 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 70A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.173" (4.40mm), Inductance: 200 nH, Current Rating (Amps): 35 A.
Інші пропозиції MGV1004R20N-10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MGV1004R20N-10 MGV1004R20N-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products mgv1004-series-datasheet Description: FIXED IND 200NH 35A 1 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
DC Resistance (DCR): 1mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Inductance: 200 nH
Current Rating (Amps): 35 A