MGV1205330M-10
MGV1205330M-10 Laird-Signal Integrity Products
mgv1205-series-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 33UH 5A 88 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.531" L x 0.496" W (13.50mm x 12.60mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 88mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 8A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.213" (5.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 5 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 5A 88 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.531" L x 0.496" W (13.50mm x 12.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 88mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 8A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.213" (5.40mm), Part Status: Active, Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 5 A.