MGV12054R7M-10
MGV12054R7M-10 Laird-Signal Integrity Products
mgv1205-series-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 4.7UH 12A 15 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.531" L x 0.496" W (13.50mm x 12.60mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 15mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 27A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.209" (5.30mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 12 A
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 12A 15 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.531" L x 0.496" W (13.50mm x 12.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 15mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 27A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.209" (5.30mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 12 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MGV12054R7M-10 MGV12054R7M-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products mgv1205-series-datasheet Description: FIXED IND 4.7UH 12A 15 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 12 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
MGV12054R7M-10 MGV12054R7M-10 Виробник : Laird Performance Materials mgv1205_series_datasheet-2946956.pdf Power Inductors - SMD 4.7uH +/-20%
товару немає в наявності
MGV12054R7M-10 MGV12054R7M-10 Виробник : Laird Technologies mgv1205-series-datasheet Power Inductors - SMD 4.7uH +/-20%