MGV12056R8M-10
MGV12056R8M-10 Laird-Signal Integrity Products
mgv1205-series-datasheet.pdf
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 6.8UH 11A 18.5MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.531" L x 0.496" W (13.50mm x 12.60mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 18.5mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 21A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.209" (5.30mm)
Part Status: Active
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 11 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8UH 11A 18.5MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.531" L x 0.496" W (13.50mm x 12.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 18.5mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 21A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.209" (5.30mm), Part Status: Active, Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 11 A.
Інші пропозиції MGV12056R8M-10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MGV12056R8M-10 MGV12056R8M-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products mgv1205-series-datasheet.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 11A 18.5MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Part Status: Active
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 11 A
товару немає в наявності
MGV12056R8M-10 MGV12056R8M-10 Виробник : Laird Technologies 7A3360FB6BCD3A3E01094847852E66CF012F9F8B732FBB605752BD787EBA1DAB.pdf Power Inductors - SMD 6.8uH +/-20%