MGV1207330M-10
MGV1207330M-10 Laird-Signal Integrity Products
mgv1207-series-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 33UH 8A 58 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.531" L x 0.496" W (13.50mm x 12.60mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 58mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 11A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 8 A
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 8A 58 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.531" L x 0.496" W (13.50mm x 12.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 58mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 11A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm), Part Status: Active, Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 8 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MGV1207330M-10 MGV1207330M-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products mgv1207-series-datasheet Description: FIXED IND 33UH 8A 58 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 8 A
на замовлення 978 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
MGV1207330M-10 MGV1207330M-10 Виробник : Laird Technologies 941719E132F3819CA5522E0DB52BB846C0BA392B5B64DB4E6EDB3F39607A460E.pdf Power Inductors - SMD 33 UH 20%