MGV1707150M-10
MGV1707150M-10 Laird-Signal Integrity Products
mgv1707-series-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 15UH 12.5A 20.5MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.693" L x 0.665" W (17.60mm x 16.90mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 20.5mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 27A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 12.5 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 12.5A 20.5MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.693" L x 0.665" W (17.60mm x 16.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 20.5mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 27A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Part Status: Active, Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 12.5 A.
Інші пропозиції MGV1707150M-10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MGV1707150M-10 MGV1707150M-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products mgv1707-series-datasheet Description: FIXED IND 15UH 12.5A 20.5MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 12.5 A