MGV252012S2R2M-10
MGV252012S2R2M-10 Laird-Signal Integrity Products
mgv252012s2r2m-10-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 2.2UH 2.5A 89 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 89mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3.5A
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 2.5 A
на замовлення 18000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 2.5A 89 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 89mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3.5A, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 2.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MGV252012S2R2M-10 MGV252012S2R2M-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products mgv252012s2r2m-10-datasheet Description: FIXED IND 2.2UH 2.5A 89 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Molded
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 2.5 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
MGV252012S2R2M-10 MGV252012S2R2M-10 Виробник : Laird Technologies 178778B0ABB139543873B192CE3716D19BF8B08A6860276776461243C18C7D1D.pdf Power Inductors - SMD 2.2 UH