MGV252012SR47M-10
MGV252012SR47M-10 Laird-Signal Integrity Products
mgv252012sr47m-10-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 470NH 5.8A 22 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 22mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 6.8A
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 5.8 A
на замовлення 27000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LAIRD - MGV252012SR47M-10 - Leistungsinduktivität (SMD), 0.47 µH, 5.8 A, Geschirmt, 6.8 A, MGV2520 Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 1.2mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 0.47µH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: 1008 [Metrisch 2520], DC-Widerstand, max.: 0.022ohm, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, RMS-Strom Irms: 5.8A, Sättigungsstrom (Isat): 6.8A, Produktlänge: 2.5mm, euEccn: NLR, Produktpalette: MGV2520 Series, productTraceability: No, Produktbreite: 2mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MGV252012SR47M-10 MGV252012SR47M-10 Виробник : LAIRD LATE-S-A0003932456-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: LAIRD - MGV252012SR47M-10 - Leistungsinduktivität (SMD), 0.47 µH, 5.8 A, Geschirmt, 6.8 A, MGV2520 Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 1.2mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 0.47µH
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: 1008 [Metrisch 2520]
DC-Widerstand, max.: 0.022ohm
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 5.8A
Sättigungsstrom (Isat): 6.8A
Produktlänge: 2.5mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MGV2520 Series
productTraceability: No
Produktbreite: 2mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 1.2mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 0.47µH
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.022ohm
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 5.8A
Sättigungsstrom (Isat): 6.8A
Produktlänge: 2.5mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MGV2520 Series
productTraceability: No
Produktbreite: 2mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Мінімальне замовлення: 42
MGV252012SR47M-10 MGV252012SR47M-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products mgv252012sr47m-10-datasheet Description: FIXED IND 470NH 5.8A 22 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 5.8 A