MGV3225126R8M-10
MGV3225126R8M-10 Laird Technologies
MGV322512 Series.pdf
Виробник: Laird Technologies
Power Inductors - SMD 322512 6.8uH 20% 2.1A 210mOhm
на замовлення 10049 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HIGH CURRENT MOLDED SMT POWER IN, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 210mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.1A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 1.2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MGV3225126R8M-10 MGV3225126R8M-10 Виробник : Laird Performance Materials MGV322512_Series-3011881.pdf Power Inductors - SMD 322512 6.8uH 20% 2.1A 210mOhm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 210mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.1A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 1.2 A
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Supplier Device Package: 1210
Part Status: Active
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 1.2 A