Продукція > MEAN WELL > MHB100-48S24N
MHB100-48S24N MEAN WELL
Виробник: MEAN WELL
DC/DC, 100W, Вход: 36-75VDC, Выход: +24B_4,17А, изоляция 1500VDC, размеры: 57.9х61х12,7 мм, -40...+100 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату потужністю понад 60 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
DC/DC, 100W, Вход: 36-75VDC, Выход: +24B_4,17А, изоляция 1500VDC, размеры: 57.9х61х12,7 мм, -40...+100 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату потужністю понад 60 Вт Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції MHB100-48S24N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MHB100-48S24N Виробник : MEAN WELL DC/DC, 100W, Вход: 36-75VDC, Выход: +24B_4,17А, изоляция 1500VDC, размеры: 57.9х61х12,7 мм, -40...+100 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт