MHB75-12S12
MHB75-12S12 MEAN WELL
MHB75_SPEC-1291883.pdf
Виробник: MEAN WELL
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 75W 12Vin 12Vout 15A Half-Brick Regulate
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 75W, Packaging: Box, Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO, Package / Case: Half Brick, Size / Dimension: 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 18V, Efficiency: 87%, Current - Output (Max): 6.25A, Supplier Device Package: Half Brick, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Power (Watts): 75 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MHB75-12S12 Виробник : Mean-Well USA, Inc. MHB75-spec.pdf Module DC-DC 12VIN 1-OUT 12V 6.25A 75W 9-Pin Half-Brick
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 70 шт:
Мінімальне замовлення: 2
MHB75-12S12 Виробник : MEAN WELL MHB75-spec.pdf DC/DC, 75W, Вход: 9-18VDC, Выход: +12B/6.25А, изоляция 1500VDC, размеры: 57.9х61х12,7 мм, -40...+100 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату потужністю понад 60 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
MHB75-12S12 Виробник : MEAN WELL MHB75-spec.pdf DC/DC, 75W, Вход: 9-18VDC, Выход: +12B/6.25А, изоляция 1500VDC, размеры: 57.9х61х12,7 мм, -40...+100 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
MHB75-12S12 MHB75-12S12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. MHB75-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER 12V 75W
Packaging: Box
Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Package / Case: Half Brick
Size / Dimension: 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 18V
Efficiency: 87%
Current - Output (Max): 6.25A
Supplier Device Package: Half Brick
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Power (Watts): 75 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV