MHE05033R3M-10
MHE05033R3M-10 Laird-Signal Integrity Products
mhe0503-series-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: HIGH CURRENT LOW DCR POWER INDUC
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.224" L x 0.213" W (5.70mm x 5.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 23mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 28MHz
Current - Saturation (Isat): 10.5A
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 8.1 A
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HIGH CURRENT LOW DCR POWER INDUC, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.224" L x 0.213" W (5.70mm x 5.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 23mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 28MHz, Current - Saturation (Isat): 10.5A, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 8.1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MHE05033R3M-10 MHE05033R3M-10 Виробник : Laird Performance Materials mhe0503-series-datasheet Power Inductors - SMD 3.3 UH 20%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 8.1 A
Мінімальне замовлення: 4
MHE05033R3M-10 MHE05033R3M-10 Виробник : Laird Technologies mhe0503-series-datasheet Power Inductors - SMD 3.3 UH 20%