MHE06034R7M-10
MHE06034R7M-10 Laird-Signal Integrity Products
mhe0603-series-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: HIGH CURRENT LOW DCR POWER INDUC
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.283" L x 0.256" W (7.20mm x 6.50mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 29.3mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 21MHz
Current - Saturation (Isat): 11.3A
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 6.7 A
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук
Description: HIGH CURRENT LOW DCR POWER INDUC, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.283" L x 0.256" W (7.20mm x 6.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 29.3mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 21MHz, Current - Saturation (Isat): 11.3A, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 6.7 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 6.7 A