Продукція > TDK CORPORATION > MHF1608BAC182ATD25
MHF1608BAC182ATD25
MHF1608BAC182ATD25 TDK Corporation
MHF1608_Type_DS.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE BEAD 1.8 KOHM 0603 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 250mA
DC Resistance (DCR) (Max): 1.4Ohm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 1.8 kOhms @ 100 MHz
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - MHF1608BAC182ATD25 - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 1.8 kohm, 250 mA, MHF Series, 1.4 ohm, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 0.8mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 1.4ohm, Qualifikation: AEC-Q200, isCanonical: N, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 250mA, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Impedanz: 1.8kohm, Produktpalette: MHF Series, productTraceability: No, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.8mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MHF1608BAC182ATD25 MHF1608BAC182ATD25 Виробник : TDK 3257142.pdf Description: TDK - MHF1608BAC182ATD25 - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 1.8 kohm, 250 mA, MHF Series, 1.4 ohm
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 1.4ohm
Qualifikation: AEC-Q200
isCanonical: N
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 250mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 1.8kohm
Produktpalette: MHF Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 1.4ohm
Qualifikation: AEC-Q200
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 250mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 1.8kohm
Produktpalette: MHF Series
productTraceability: No
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 77
MHF1608BAC182ATD25 MHF1608BAC182ATD25 Виробник : TDK MHF1608_Type_DS.pdf Common Mode Chokes / Filters 1.4 ohms 25% 220MHz 200mA AEC-Q200
Мінімальне замовлення: 25
MHF1608BAC182ATD25 MHF1608BAC182ATD25 Виробник : TDK Corporation MHF1608_Type_DS.pdf Description: FERRITE BEAD 1.8 KOHM 0603 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 250mA
Number of Lines: 1