Продукція > TDK > MHF1608BAC352ATD25
MHF1608BAC352ATD25
MHF1608BAC352ATD25 TDK
3257142.pdf
Виробник: TDK
Description: TDK - MHF1608BAC352ATD25 - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 1.6 kohm, 170 mA, MHF Series, 1.8 ohm
tariffCode: 85051110
Produkthöhe: 0.8mm
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 1.8ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 170mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 1.6kohm
Produktpalette: MHF Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 3190 шт:
Написати відгук
Description: TDK - MHF1608BAC352ATD25 - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 1.6 kohm, 170 mA, MHF Series, 1.8 ohm, tariffCode: 85051110, Produkthöhe: 0.8mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 1.8ohm, Qualifikation: AEC-Q200, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 170mA, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Impedanz: 1.6kohm, Produktpalette: MHF Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.8mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MHF1608BAC352ATD25 MHF1608BAC352ATD25 Виробник : TDK 3257142.pdf Description: TDK - MHF1608BAC352ATD25 - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 1.6 kohm, 170 mA, MHF Series, 1.8 ohm
tariffCode: 85051110
Produkthöhe: 0.8mm
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 1.8ohm
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 170mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 1.6kohm
Produktpalette: MHF Series
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 76
MHF1608BAC352ATD25 MHF1608BAC352ATD25 Виробник : TDK Corporation MHF1608_Type_DS.pdf Description: FERRITE BEAD 1.6 KOHM 0603 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 170mA
DC Resistance (DCR) (Max): 1.8Ohm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 1.6 kOhms @ 100 MHz
на замовлення 899 шт:
Мінімальне замовлення: 25
MHF1608BAC352ATD25 MHF1608BAC352ATD25 Виробник : TDK MHF1608_Type_DS.pdf Common Mode Chokes / Filters 1.8 ohms 25% 380MHz 170mA AEC-Q200
на замовлення 29 шт:
Мінімальне замовлення: 24
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 170mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1