Продукція > TDK CORPORATION > MHQ0402PSA3N2BT000
MHQ0402PSA3N2BT000
MHQ0402PSA3N2BT000 TDK Corporation
inductor_commercial_high-frequency_mhq0402psa_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 3.2NH 250MA 650MOHM SM
на замовлення 882 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 01005 3.2nH 0.65ohm 250mA Tol=+/-0.1nH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MHQ0402PSA3N2BT000 MHQ0402PSA3N2BT000 Виробник : TDK nductor_commercial_high-frequency_mhq0402psa_en-1001776.pdf Fixed Inductors 01005 3.2nH 0.65ohm 250mA Tol=+/-0.1nH
на замовлення 885 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
MHQ0402PSA3N2BT000 MHQ0402PSA3N2BT000 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_high-frequency_mhq0402psa_en.pdf Description: FIXED IND 3.2NH 250MA 650MOHM SM