Продукція > TDK > MHQ0603P1N2CT000
MHQ0603P1N2CT000
MHQ0603P1N2CT000 TDK
inductor_commercial_high-frequency_mhq0603p_en.pdf
Виробник: TDK
Description: FIXED IND 1.2NH 1A 80 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.2nH
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.026" L x 0.014" W (0.65mm x 0.35mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 80mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 10GHz
Material - Core: Ceramic, Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 500 MHz
Supplier Device Package: 0201 (0603 Metric)
Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.2 nH
Current Rating (Amps): 1 A
на замовлення 5616 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.2NH 1A 80 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.2nH, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.026" L x 0.014" W (0.65mm x 0.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 80mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 10GHz, Material - Core: Ceramic, Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 500 MHz, Supplier Device Package: 0201 (0603 Metric), Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm), Part Status: Active, Inductance: 1.2 nH, Current Rating (Amps): 1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MHQ0603P1N2CT000 MHQ0603P1N2CT000 Виробник : TDK inductor_commercial_high-frequency_mhq0603p_en.pdf Description: FIXED IND 1.2NH 1A 80 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.2nH
Type: Multilayer
Part Status: Active
Inductance: 1.2 nH
Current Rating (Amps): 1 A
товару немає в наявності
MHQ0603P1N2CT000 MHQ0603P1N2CT000 Виробник : TDK inductor_commercial_high-frequency_mhq0603p_en.pdf RF Inductors - SMD IND 0201 1.2nH S-HQ SMD RF IND