Продукція > TDK > MHQ0603P2N1BTD25
MHQ0603P2N1BTD25
MHQ0603P2N1BTD25 TDK
inductor_automotive_high-frequency_mhq0603p_en.pdf
Виробник: TDK
Inductor High Frequency Chip Unshielded Multi-Layer 0.0021uH 0.1nH 500MHz 16Q-Factor Ceramic 0.7A 0.15Ohm DCR 0201 Automotive T/R
на замовлення 15000 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MHQ0603P2N1BTD25 MHQ0603P2N1BTD25 Виробник : TDK inductor_automotive_high-frequency_mhq0603p_en.pdf Inductor High Frequency Chip Unshielded Multi-Layer 0.0021uH 0.1nH 500MHz 16Q-Factor Ceramic 0.7A 0.15Ohm DCR 0201 Automotive T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 81
MHQ0603P2N1BTD25 MHQ0603P2N1BTD25 Виробник : TDK inductor_commercial_high-frequency_mhq0603p_en.pdf RF Inductors - SMD 0201 2.1nH Tol 0.1nH AEC-Q200
Мінімальне замовлення: 29
MHQ0603P2N1BTD25 MHQ0603P2N1BTD25 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_high-frequency_mhq0603p_en.pdf Description: FIXED IND 2.1NH 700MA 150MOHM SM
Мінімальне замовлення: 8