Продукція > TDK CORPORATION > MHQ0603P2N1CT000
MHQ0603P2N1CT000
MHQ0603P2N1CT000 TDK Corporation
inductor_commercial_high-frequency_mhq0603p_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 2.1NH 700MA 150 MOHM
на замовлення 30000 шт:
Написати відгук
Fixed Inductors 2.1nH 150mohms 700mA +/-0.2nH HF MLC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MHQ0603P2N1CT000 MHQ0603P2N1CT000 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_high-frequency_mhq0603p_en.pdf Description: FIXED IND 2.1NH 700MA 150 MOHM
MHQ0603P2N1CT000 MHQ0603P2N1CT000 Виробник : TDK nductor_commercial_high-frequency_mhq0603p_en-837249.pdf Fixed Inductors 2.1nH 150mohms 700mA +/-0.2nH HF MLC