Продукція > TDK > MHQ0603P2N7ST000
MHQ0603P2N7ST000
MHQ0603P2N7ST000 TDK
inductor_commercial_high-frequency_mhq0603p_en.pdf
Виробник: TDK
RF Inductors - SMD IND 0201 2.7nH S-HQ SMD RF IND
на замовлення 14210 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MHQ0603P2N7ST000 MHQ0603P2N7ST000 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_high-frequency_mhq0603p_en.pdf Description: FIXED IND 2.7NH 500MA 250 MOHM