Продукція > TDK > MHQ0603P33NHTD25
MHQ0603P33NHTD25
MHQ0603P33NHTD25 TDK
inductor_commercial_high-frequency_mhq0603p_en.pdf
Виробник: TDK
Description: FIXED IND 33NH 160MA 2.8 OHM SMD
Tolerance: ±3%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.026" L x 0.014" W (0.65mm x 0.35mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.8Ohm Max
Q @ Freq: 14 @ 300MHz
Frequency - Self Resonant: 1.8GHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ceramic, Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 300 MHz
Supplier Device Package: 0201 (0603 Metric)
Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm)
Inductance: 33 nH
Current Rating (Amps): 160 mA
на замовлення 1564 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 33NH 160MA 2.8 OHM SMD, Tolerance: ±3%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.026" L x 0.014" W (0.65mm x 0.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2.8Ohm Max, Q @ Freq: 14 @ 300MHz, Frequency - Self Resonant: 1.8GHz, Ratings: AEC-Q200, Material - Core: Ceramic, Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 300 MHz, Supplier Device Package: 0201 (0603 Metric), Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm), Inductance: 33 nH, Current Rating (Amps): 160 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MHQ0603P33NHTD25 MHQ0603P33NHTD25 Виробник : TDK inductor_commercial_high-frequency_mhq0603p_en.pdf Description: FIXED IND 33NH 160MA 2.8 OHM SMD
Tolerance: ±3%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Multilayer
Q @ Freq: 14 @ 300MHz
Ratings: AEC-Q200
Inductance: 33 nH
Current Rating (Amps): 160 mA
товару немає в наявності
MHQ0603P33NHTD25 MHQ0603P33NHTD25 Виробник : TDK inductor_commercial_high-frequency_mhq0603p_en.pdf RF Inductors - SMD 0201 33nH Tol 3% AEC-Q200