Продукція > TDK CORPORATION > MHQ0603P39NHT000
MHQ0603P39NHT000
MHQ0603P39NHT000 TDK Corporation
inductor_commercial_high-frequency_mhq0603p_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 39NH 160MA 3 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±3%
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.026" L x 0.014" W (0.65mm x 0.35mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 3Ohm Max
Q @ Freq: 14 @ 300MHz
Frequency - Self Resonant: 1.6GHz
Material - Core: Ceramic, Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 300 MHz
Supplier Device Package: 0201 (0603 Metric)
Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 39 nH
Current Rating (Amps): 160 mA
на замовлення 4610 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 39NH 160MA 3 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±3%, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.026" L x 0.014" W (0.65mm x 0.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 3Ohm Max, Q @ Freq: 14 @ 300MHz, Frequency - Self Resonant: 1.6GHz, Material - Core: Ceramic, Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 300 MHz, Supplier Device Package: 0201 (0603 Metric), Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm), Part Status: Active, Inductance: 39 nH, Current Rating (Amps): 160 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MHQ0603P39NHT000 MHQ0603P39NHT000 Виробник : TDK inductor_commercial_high-frequency_mhq0603p_en.pdf RF Inductors - SMD IND 0201 39nH S-HQ SMD RF IND
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
MHQ0603P39NHT000 MHQ0603P39NHT000 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_high-frequency_mhq0603p_en.pdf Description: FIXED IND 39NH 160MA 3 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±3%
Type: Multilayer
DC Resistance (DCR): 3Ohm Max
Q @ Freq: 14 @ 300MHz
Part Status: Active
Inductance: 39 nH
Current Rating (Amps): 160 mA