Продукція > KYOCERA AVX > MHV11C155MAT2A
MHV11C155MAT2A
MHV11C155MAT2A KYOCERA AVX
MH_CeramicCapacitor.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1.5UF 100V X7R SMD
Tolerance: ±20%
Lead Style: J-Lead
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: SMD, J-Lead
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.287" L x 0.240" W (7.30mm x 6.10mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.148" (3.75mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1.5 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1.5UF 100V X7R SMD, Tolerance: ±20%, Lead Style: J-Lead, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: SMD, J-Lead, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.287" L x 0.240" W (7.30mm x 6.10mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.148" (3.75mm), Part Status: Active, Capacitance: 1.5 µF.
Інші пропозиції MHV11C155MAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MHV11C155MAT2A MHV11C155MAT2A Виробник : AVX mh-559341.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 1.5uF X7R 20% Tol