Продукція > AVX > MHV13C226MAT2A
MHV13C226MAT2A
MHV13C226MAT2A AVX
MH_CeramicCapacitor-1021516.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 22uF X7R 2924 20%
на замовлення 730 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MHV13C226MAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MHV13C226MAT2A MHV13C226MAT2A Виробник : AVX Corporation MH_CeramicCapacitor.pdf Description: CAP CER 22UF 25V X7R SMD
товару немає в наявності