Продукція > KYOCERA AVX > MHV15C475MAT2A
MHV15C475MAT2A
MHV15C475MAT2A KYOCERA AVX
MH_CeramicCapacitor.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 4.7UF 50V X7R SMD
Tolerance: ±20%
Lead Style: J-Lead
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: SMD, J-Lead
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.287" L x 0.240" W (7.30mm x 6.10mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.148" (3.75mm)
Capacitance: 4.7 µF
Написати відгук
Description: CAP CER 4.7UF 50V X7R SMD, Tolerance: ±20%, Lead Style: J-Lead, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: SMD, J-Lead, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.287" L x 0.240" W (7.30mm x 6.10mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.148" (3.75mm), Capacitance: 4.7 µF.
Інші пропозиції MHV15C475MAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MHV15C475MAT2A MHV15C475MAT2A Виробник : KYOCERA AVX MH_CeramicCapacitor.pdf Description: CAP CER 4.7UF 50V X7R SMD
Tolerance: ±20%
Lead Style: J-Lead
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: SMD, J-Lead
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Capacitance: 4.7 µF
товару немає в наявності
MHV15C475MAT2A MHV15C475MAT2A Виробник : AVX mh-559341.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 4.7uF X7R 20% Tol