MI0402K121R-10
MI0402K121R-10 Laird-Signal Integrity Products
mi0402k121r-10-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Filter Type: Power, Signal Line
Size / Dimension: 0.040" L x 0.020" W (1.01mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.020" (0.50mm)
Current Rating (Max): 2A
DC Resistance (DCR) (Max): 130mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 30000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LAIRD - MI0402K121R-10 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 120 ohm, 1.5 A, MI Series, 0.095 ohm, tariffCode: 85049011, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.095ohm, Qualifikation: -, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, DC-Nennstrom: 1.5A, Produktlänge: 1.01mm, euEccn: NLR, Impedanz: 120ohm, Produktpalette: MI Series, productTraceability: No, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.5mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MI0402K121R-10 MI0402K121R-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products mi0402k121r-10-datasheet Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.020" (0.50mm)
Current Rating (Max): 2A
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
MI0402K121R-10 MI0402K121R-10 Виробник : LAIRD 3170715.pdf Description: LAIRD - MI0402K121R-10 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 120 ohm, 1.5 A, MI Series, 0.095 ohm
tariffCode: 85049011
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.095ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
DC-Nennstrom: 1.5A
Produktlänge: 1.01mm
euEccn: NLR
Impedanz: 120ohm
Produktpalette: MI Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Мінімальне замовлення: 75
tariffCode: 85049011
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.095ohm
Qualifikation: -
isCanonical: N
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 1.5A
Produktlänge: 1.01mm
euEccn: NLR
Impedanz: 120ohm
Produktpalette: MI Series
productTraceability: No
Produktbreite: 0.5mm