MI0603J601R-10
MI0603J601R-10 Laird-Signal Integrity Products
mi0603j601r-10-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Filter Type: Power, Signal Line
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.031" (0.80mm)
Current Rating (Max): 1A
DC Resistance (DCR) (Max): 200mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 74919 шт:
Написати відгук
Description: LAIRD - MI0603J601R-10 - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 600 ohm, 1 A, MI Series, 0.2 ohm, tariffCode: 85049011, Produkthöhe: 0.8mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.2ohm, Qualifikation: -, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, DC-Nennstrom: 1A, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Impedanz: 600ohm, Produktpalette: MI Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.8mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MI0603J601R-10 MI0603J601R-10 Виробник : EZURiO mi0603j601r-10_0.pdf Ferrite Beads Power Chip 600Ohm 25% 100MHz 1A 0.2Ohm DCR 0603 T/R
Кількість Ціна
MI0603J601R-10 MI0603J601R-10 Виробник : LAIRD 1685984.pdf Description: LAIRD - MI0603J601R-10 - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 600 ohm, 1 A, MI Series, 0.2 ohm
tariffCode: 85049011
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.2ohm
Qualifikation: -
isCanonical: N
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
DC-Nennstrom: 1A
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 600ohm
Produktpalette: MI Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Мінімальне замовлення: 500
MI0603J601R-10 MI0603J601R-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products mi0603j601r-10-datasheet Description: FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.031" (0.80mm)
Current Rating (Max): 1A
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 50
tariffCode: 85049011
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.2ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 1A
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 600ohm
Produktpalette: MI Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Мінімальне замовлення: 112
MI0603J601R-10 MI0603J601R-10 Виробник : Laird Performance Materials mi0603j601r_10_datasheet-2947029.pdf Ferrite Beads 600ohms 100MHz 1A Monolithic 0603 SMD
Мінімальне замовлення: 36
товару немає в наявності
MI0603J601R-10 MI0603J601R-10 Виробник : Laird mi0603j601r_10_datasheet-2947029.pdf Ferrite Beads
товару немає в наявності
MI0603J601R-10 MI0603J601R-10 Виробник : Laird Technologies 62D48B07484867EF6788FE347A04489E55A50D7A2374B04E2E908A11960CC978.pdf Ferrite Beads 600ohms 100MHz 1A Monolithic 0603 SMD