MI0805M221R-10
MI0805M221R-10 Laird Technologies
f.pdf
Виробник: Laird Technologies
Ferrite Beads Power Chip 220Ohm 25% 100MHz 2.5A 0.05Ohm DCR 0805 T/R
на замовлення 80000 шт:
Написати відгук
Description: LAIRD - MI0805M221R-10 - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 220 ohm, 2.5 A, MI Series, 0.05 ohm, tariffCode: 85049011, Produkthöhe: 1.25mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.05ohm, Qualifikation: -, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0805 [Metrisch 2012], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, DC-Nennstrom: 2.5A, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Impedanz: 220ohm, Produktpalette: MI Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.25mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MI0805M221R-10 MI0805M221R-10 Виробник : Laird Technologies f.pdf Ferrite Beads Power Chip 220Ohm 25% 100MHz 2.5A 0.05Ohm DCR 0805 T/R
Кількість Ціна
MI0805M221R-10 MI0805M221R-10 Виробник : Laird Technologies 13C62F27B137E9DE56E77416C8037E04A0C0A0F6994A9B4239D408BCB00A98AC.pdf Ferrite Beads 220ohms 100MHz 2.5A Monolithic 0805 SMD
Мінімальне замовлення: 47
MI0805M221R-10 MI0805M221R-10 Виробник : LAIRD 1685913.pdf Description: LAIRD - MI0805M221R-10 - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 220 ohm, 2.5 A, MI Series, 0.05 ohm
tariffCode: 85049011
Produkthöhe: 1.25mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.05ohm
Qualifikation: -
isCanonical: N
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0805 [Metrisch 2012]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
DC-Nennstrom: 2.5A
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 220ohm
Produktpalette: MI Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Мінімальне замовлення: 500
tariffCode: 85049011
Produkthöhe: 1.25mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.05ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 2.5A
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 220ohm
Produktpalette: MI Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Мінімальне замовлення: 91
MI0805M221R-10 mi0805m221r-10-datasheet
MI0805M221R-10 MI0805M221R-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products mi0805m221r-10-datasheet Description: FERRITE BEAD 220 OHM 0805 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Filter Type: Power, Signal Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.035" (0.90mm)
Current Rating (Max): 2A
DC Resistance (DCR) (Max): 50mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 220 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.035" (0.90mm)
Current Rating (Max): 2A
Part Status: Active
Number of Lines: 1