MI1206K260R-10
MI1206K260R-10 Laird-Signal Integrity Products
mi1206k260r-10-datasheet.pdf
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FERRITE BEAD 26 OHM 1206 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Filter Type: Power, Signal Line
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 2A
DC Resistance (DCR) (Max): 60mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 26 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 24000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LAIRD - MI1206K260R-10 - Ferritperle, 1206 [Metrisch 3216], 26 ohm, 1.5 A, MI Series, 0.06 ohm, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 1.6mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.06ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 1206 [Metrisch 3216], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, DC-Nennstrom: 1.5A, Produktlänge: 3.2mm, euEccn: NLR, Impedanz: 26ohm, Produktpalette: MI Series, productTraceability: No, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.6mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MI1206K260R-10 MI1206K260R-10 Виробник : LAIRD 1685968.pdf Description: LAIRD - MI1206K260R-10 - Ferritperle, 1206 [Metrisch 3216], 26 ohm, 1.5 A, MI Series, 0.06 ohm
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 1.6mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.06ohm
Qualifikation: -
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 1206 [Metrisch 3216]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
DC-Nennstrom: 1.5A
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 26ohm
Produktpalette: MI Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 59
MI1206K260R-10 MI1206K260R-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products mi1206k260r-10-datasheet.pdf Description: FERRITE BEAD 26 OHM 1206 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 2A
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 20
MI1206K260R-10 MI1206K260R-10 Виробник : Laird Technologies 67F889336A8A0E1EE0BBCCDEECD1A0D31D46B8484B435A24C419AFF1A95270D4.pdf Ferrite Beads 26ohms 100MHz 1.5A Monolithic 1206 SMD
Мінімальне замовлення: 18
MI1206K260R-10 mi1206k260r-10-datasheet.pdf
MI1206K260R-10 Виробник : Laird Technologies MI1206K260R-10.pdf FERRITE CHIP 1.5A 26 OHM SMD 1206 Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт