MI1206K900R-10
MI1206K900R-10 Laird-Signal Integrity Products
mi1206k900r-10-datasheet.pdf
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FERRITE BEAD 90 OHM 1206 4LN
Filter Type: Power, Signal Line
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 1.5A
DC Resistance (DCR) (Max): 80mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 90 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 261000 шт:
Написати відгук
Description: LAIRD - MI1206K900R-10 - Ferritperle, 1206 [Metrisch 3216], 90 ohm, 1.5 A, MI Series, 0.08 ohm, tariffCode: 85049011, Produkthöhe: 1.6mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.08ohm, Qualifikation: -, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 1206 [Metrisch 3216], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, DC-Nennstrom: 1.5A, Produktlänge: 3.2mm, euEccn: NLR, Impedanz: 90ohm, Produktpalette: MI Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.6mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MI1206K900R-10 MI1206K900R-10 Виробник : LAIRD 1685977.pdf Description: LAIRD - MI1206K900R-10 - Ferritperle, 1206 [Metrisch 3216], 90 ohm, 1.5 A, MI Series, 0.08 ohm
tariffCode: 85049011
Produkthöhe: 1.6mm
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.08ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 1206 [Metrisch 3216]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
DC-Nennstrom: 1.5A
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 90ohm
Produktpalette: MI Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 93
MI1206K900R-10 MI1206K900R-10 Виробник : Laird Technologies 1C0F095976FFE81847C857FA8C32D0C3545FF1D65D648C48BABD8B3524E35C99.pdf Ferrite Beads 90ohms 100MHz 1.5A Monolithic 1206 SMD
Мінімальне замовлення: 28
MI1206K900R-10 MI1206K900R-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products mi1206k900r-10-datasheet.pdf Description: FERRITE BEAD 90 OHM 1206 4LN
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 1.5A
Part Status: Active
Number of Lines: 1