MI1206L391R-10
MI1206L391R-10 Laird-Signal Integrity Products
mi1206l391r-10-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FERRITE BEAD 390 OHM 1206 1LN
Filter Type: Power, Signal Line
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 2A
DC Resistance (DCR) (Max): 50mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 390 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 411000 шт:
Написати відгук
Description: LAIRD - MI1206L391R-10 - Ferritperle, 1206 [Metrisch 3216], 390 ohm, 2 A, MI Series, 0.05 ohm, tariffCode: 85049011, Produkthöhe: 1.6mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.05ohm, Qualifikation: -, isCanonical: N, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 1206 [Metrisch 3216], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, DC-Nennstrom: 2A, Produktlänge: 3.2mm, euEccn: NLR, Impedanz: 390ohm, Produktpalette: MI Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.6mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MI1206L391R-10 MI1206L391R-10 Виробник : LAIRD mi1206l391r-10-datasheet Description: LAIRD - MI1206L391R-10 - Ferritperle, 1206 [Metrisch 3216], 390 ohm, 2 A, MI Series, 0.05 ohm
tariffCode: 85049011
Produkthöhe: 1.6mm
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.05ohm
Qualifikation: -
isCanonical: N
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 1206 [Metrisch 3216]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
DC-Nennstrom: 2A
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 390ohm
Produktpalette: MI Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
tariffCode: 85049011
Produkthöhe: 1.6mm
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.05ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 2A
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 390ohm
Produktpalette: MI Series
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Мінімальне замовлення: 65
MI1206L391R-10 MI1206L391R-10 Виробник : Laird Technologies 3433373042334532383045313246353743313035374333354135383739313635.pdf Ferrite Beads 390ohms 0.05ohms 2.0A
Мінімальне замовлення: 20
MI1206L391R-10 MI1206L391R-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products mi1206l391r-10-datasheet Description: FERRITE BEAD 390 OHM 1206 1LN
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 2A
Part Status: Active
Number of Lines: 1