MI1206L501R-10
MI1206L501R-10 Laird-Signal Integrity Products
mi1206l501r-10-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FERRITE BEAD 500 OHM 1206 1LN
Filter Type: Power, Signal Line
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 2A
DC Resistance (DCR) (Max): 60mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 500 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 61200 шт:
Написати відгук
Description: LAIRD - MI1206L501R-10 - Ferritperle, 1206 [Metrisch 3216], 500 ohm, 2 A, MI Series, 0.06 ohm, tariffCode: 85049011, Produkthöhe: 1.6mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.06ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 1206 [Metrisch 3216], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, DC-Nennstrom: 2A, Produktlänge: 3.2mm, euEccn: NLR, Impedanz: 500ohm, Produktpalette: MI Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.6mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MI1206L501R-10 MI1206L501R-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products mi1206l501r-10-datasheet Description: FERRITE BEAD 500 OHM 1206 1LN
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 2A
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
MI1206L501R-10 MI1206L501R-10 Виробник : LAIRD 1685975.pdf Description: LAIRD - MI1206L501R-10 - Ferritperle, 1206 [Metrisch 3216], 500 ohm, 2 A, MI Series, 0.06 ohm
tariffCode: 85049011
Produkthöhe: 1.6mm
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.06ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
DC-Nennstrom: 2A
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 500ohm
Produktpalette: MI Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Мінімальне замовлення: 61
MI1206L501R-10 MI1206L501R-10 Виробник : Laird Technologies 52C42F2BE6975301D400BEDF36B243B904A82CD6626428F724A0769DF3E6D934.pdf Ferrite Beads 500ohms 100MHz 2A Monolithic 1206 SMD
Мінімальне замовлення: 19
MI1206L501R-10 Виробник : LAIRD mi1206l501r-10-datasheet Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; SMD; Ioper: 2A; 1206; R: 60mΩ; ±25%; Z: 500Ω; 100MHz
Mounting: SMD
Operating current: 2A
Resistance: 60mΩ
Tolerance: ±25%
Test frequency: 100MHz
Operating temperature: -40...125°C
Case - mm: 3216
Impedance: 500Ω
Case - inch: 1206
Type of ferrite: bead
Max. operating current: 2A