MIC37150-1.5WR-TR
MIC37150-1.5WR-TR Microchip Technology
mic37150_151_152-1082351.pdf
Виробник: Microchip Technology
LDO Voltage Regulators LV, 1.5A uCap LDO
на замовлення 76 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LINEAR 1.5V 1.5A SPAK-3, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Spak-3 (3 Leads + Tab), Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 1.5A, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Output Configuration: Positive, Voltage - Input (Max): 6V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: S-PAK-3, Voltage - Output (Min/Fixed): 1.5V, Part Status: Active, Protection Features: Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MIC37150-1.5WR-TR MIC37150-1.5WR-TR Виробник : Microchip Technology MIC37150-1-2-3-1.5A-Low-Voltage-Microcap-LDO-Regulators-DS20006491A.pdf Description: IC REG LINEAR 1.5V 1.5A SPAK-3
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Spak-3 (3 Leads + Tab)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 1.5A
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 6V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: S-PAK-3
Voltage - Output (Min/Fixed): 1.5V
Part Status: Active
Protection Features: Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity
на замовлення 665 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
tariffCode: 85423990
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
Мінімальне замовлення: 369
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 1.5A
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 6V
Number of Regulators: 1