MIC37300-1.5WR
MIC37300-1.5WR Microchip Technology
MCRL-S-A0000715593-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Microchip Technology
Description: IC REG LINEAR 1.5V 3A SPAK-3
на замовлення 3489 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 148
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MIC37300-1.5WR MIC37300-1.5WR Виробник : Microchip Technology MIC37300_01_02_03_3.0A_Low_Voltage_microCap_LDO_Regulator_DS20006169A.pdf LDO Voltage Regulators 3A Low Voltage LDO Regulator